WYBIELANIE ZĘBÓW

JAK WYGLĄDAĆ PIĘKNIE

Jakie powinno być leczenie stomatologiczne? Szybkie, komfortowe i co najważniejsze – skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

wybielanie

Wybielanie zębów

Białe i zdrowe zęby znacznie zwiększają pewność siebie i gwarantują doskonałe pierwsze wrażenie. Z pięknym, świetlistym uśmiechem wyglądamy młodo i promiennie.

W La Dentista świetnie o tym wiemy, dlatego w szybki, skuteczny i przede wszystkim bezpieczny sposób pomagamy naszym pacjentom uzyskać zachwycający efekt, stosując zabieg wybielania zębów. W naszym gabinecie oferujemy dwie metody poprawy kolorytu zębów - wybielanie nakładkowe i gabinetowe z zastosowaniem nowoczesnego systemu PrevDent.

Wybielanie gabinetowe

W naszym gabinecie zabieg wybielania szkliwa idzie w parze z jego naprawianiem. Podczas profesjonalnego wybielania zębów nasi Pacjenci mogą liczyć na najwyższej jakości usługę. W tego rodzaju zabiegu wykorzystujemy innowacyjny system wybielający PrevDent, który rozjaśnia zęby i jednocześnie znosi ich nadwrażliwość. To profesjonalne, nowoczesne rozwiązanie znacznie podnosi jakość, komfort i skuteczność zabiegu. System jest bezpieczny dla zębów i zgodny z wymogami UE.

W odróżnieniu od innych produktów wybielających, dostępnych w gabinetach stomatologicznych, procedura PrevDent CrWR charakteryzuje się włączenie do niej nano-hydroksyapatytu. Szeroko zakrojone badania i naukowa literatura wskazują, że nano-hydroksyapatyt remineralizuje szkliwo i znacznie zmniejsza nadwrażliwość zębów. Dzięki innowacyjnemu systemowi PrevDent zęby stają się jaśniejsze, bielsze i zdrowsze. Przywraca on ich naturalną biel, jednocześnie naprawiając szkliwo!

Jak bardzo mozna wybielic zeby?

Badania pokazują, iż przy zastosowaniu metody firmy Prevdent możemy osiągnąć biel nawet o 7, 8 odcieni jaśniejszą od stanu obecnego. Piana aktywnego tlenu z nano-hydroksy-apatytem jest w stanie wejść w strukturę szkliwa i skutecznie je wybielić. Rezultat ten będzie również zależał od naturalnego koloru zębów oraz uwarunkowań własnych pacjenta.

Czy procedura jest bezpieczna?

Tak, lampowa procedura wybielania firmy Prevdent jest bezpieczna. W trakcie stosowania tej procedury szkliwo zęba nie ulega zniszczeniu. Efekt ten został osiągnięty dzięki zaawan- sowanej formule składników, gdzie głownym z nich jest nano-hydroksyapatyt (hydroksy- apatyt jest głównym składnikiem szkliwa, ok. 97%). Hydroksyapatyt wytwarzany sztucznie, dzięki odpowiedniemu stosunkowi wapnia do fosforu, wykazuje identyczne właściwości jak jego naturalny odpowiednik. Drugim składnikiem jest nisko stężony, 6% nadtlenek wodoru (procentowość zgodna z najnowszymi wymogami prawa unijnego).

Jak długo moje zeby pozostana białe?

Efekt procedury wybielania zębów za pomocą systemu Prevdent może się utrzymać od 2 do 3 lat. Oczywiście rezultat zależny będzie także od indywidualnych warunków pacjenta oraz nawyków żywieniowych. Pozostałe produkty do higieny marki Prevdent pomagają utrzymać biel tak długo, jak to jest możliwe.

Czy procedura wybielania Prevdent jest odpowiednia dla mnie?

Prawie każdy pacjent, który ma życzenie, aby jego zęby stały się jaśniejsze i zdrowsze może poprosić w gabinecie o procedurę firmy Prevdent. Twój dentysta rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości oraz udzieli profesjonalnej porady.

Jeśli Twoje zęby reagują nadwrażliwością podczas standardowego zabiegu wybielania, system PrevDent będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Ucieszą Cię doskonałe efekty uzyskane bez zbędnego bólu czy poczucia dyskomfortu.

Czy jest to zabieg bolesny?

Procedura firmy Prevdent jest niemalże bezbolesna. Tylko w niektó- rych przypadkach (powiększonej wrażliwości przed) może pojawić się delikatna nadwrażliwość w trakcie i po zabiegu (do 24 godzin). Dzięki temu procedura wybielania zębów marki Prevdent jest rekomendowana dla pacjentów z nadwrażliwością zębów. Nano-hydroksyapatyt zawarty z aktywnej pianie docelowo minera- lizuje szkliwo oraz redukuje nadwrażliwość przedzabiegową.

Czy jest to zabieg drogi?

Jeżeli weźmiemy pod uwagę, iż w ciągu ok. 1,5 godziny Twoje zęby będą bielsze i zdrowsze, a efekt ten będzie utrzymany przez następne 2 lub 3 lata, będzie to inwestycja, której nie poża- łujesz. Pamiętaj, bielsze i zdrowsze zęby dodają pewności siebie! Pamiętaj, że w cenie zabiegu otrzymujesz nie tylko wybielone zęby, ale także zmniejszenie ich nadwrażliwości i remineralizację szkliwa.

Jak wyglada procedura?

Na początku Twój dentysta sprawdzi stan Twoich zębów. Następnie odbędzie się etap zabezpieczenia jamy ustnej, dziąseł oraz ust. Zabieg składa się z trzech etapów:

  • oczyszczenie pozostałych po zabiegach higienizacji, osadzonych głęboko przebarwień,
  • wybielenie zębów poprzez aplikację pienistej substancji, zawierającej nanohydroksyapatyt i z nadtlenkiem wodoru - preparat pozostaje na uzębieniu przez 8- 10 min,
  • naprawa szkliwa silnie skoncentrowanym serum nanohydroksyapatytu - środek redukuje pozabiegową nadwrażliwość zębów.

Sama procedura trwa koło 1 godziny, po tym Twoje zęby znów będą świecić naturalną bielą. Łatwo, szybko i skutecznie.

Technologia firmy Prevdent

Do produkcji żelu wybielającego firma Prevdent używa zaawansowanych technologicznie skład- ników tak, aby skutecznie pozbyć się przebarwień na zębach spowodowanych m. in.: paleniem ty- toniu, piciem herbaty, kawy lub czerwonego wina. System Prevdent jest unikalnym systemem zawierającym jedyne w swoim rodzaju połączenie 6% nadtlenku wodoru wraz z nano-hydroksy- apatytem.

Co po zabiegu?

Przez co najmniej 24 godziny po wybielaniu zaleca się unikanie jedzenia i picia zawierającego jakiekolwiek barwinki (cola, kawa, herbata, czer- wone mięso, pomidory, sos sojowy itp.). Dotyczy to również owoców, z wyjątkiem bananów. Należy utrzymywać przez ten czas tzw. „białą dietę”, czyli spożywać produkty takie jak mleko, woda, białe pieczywo, ryby, ryż, serek wiejski. Należy trzymać się zasady: nie powinienem jeść niczego, co mogłoby ubrudzić białą koszulę.

Po wybielaniu

Jeśli chcesz sprawdzić, jak mogą wyglądać Twoje zęby po wybielaniu, sprawdź zdjęcia przed i po na stronie www.zdrowabiel.pl.

NASZE USŁUGI

Jakie powinno być leczenie stomatologiczne? Komfortowe i co najważniejsze – skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

stomatologia

STOMATOLOGIA

Nowoczesna ​stomatologia ​sprzyja pacjentom i lekarzom w drodze do pięknego uśmiechu. Daje ona niezwykłe, nieograniczone możliwości pozwalające na zachowanie zdrowych i mocnych zębów.

girl

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Pomagamy dbać naszym pacjentom o piękny i zdrowy uśmiech oraz wspieramy ich w dążeniu do zachowania świeżego, młodzieńczego wyglądu.

tomografia

LECZENIE BRUKSIZMU

Czujesz, że niemalże “zjadasz” swoje zęby? Bardzo możliwe, że cierpisz na bruksizm — chorobę, która często objawia się tylko wtedy... gdy śpisz.

protetyka

PROTETYKA

Protetyka stomatologiczna ​to wspaniała dziedzina, która przywraca piękny uśmiech. Pacjenci La Dentista we ​Wrocławiu ​otrzymują fachową pomoc w postaci perfekcyjnie dobranych uzupełnień.

wybielanie

WYBIELANIE

Białe i zdrowe zęby znacznie zwiększają pewność siebie i gwarantują doskonałe pierwsze wrażenie. Z pięknym, świetlistym uśmiechem wyglądamy młodo i promiennie.

mikro

LECZENIE KANAŁOWE

Mikroskopowe leczenie kanałowe to dziedzina, w której się specjalizujemy, dlatego oferujemy w pełni profesjonalną opiekę nad Pacjentem, zapewniając mu maksimum komfortu.

Nasz gabinet

W La Dentista powodzenie leczenia jest na pierwszym miejscu, dlatego wszystkie usługi wykonywane są z użyciem ​mikroskopu​. Dla precyzyjnej diagnozy i skutecznych rezultatów.

GODZINY OTWARCIA

Już teraz zarezerwuj wizytę dla siebie lub dla swoich bliskich .
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:

Poniedziałek     8:00-16:00
Wtorek 12:00-20:00
Środa 8:00-19:00
Czwartek 9:00-16:00
Piątek 10:00-17:00
Sobota terminy umawiane
indywidualnie

ZOBACZ WROCŁAW


Wizyta we ​Wrocławiu ​pozwoli nie tylko na profesjonalne leczenie stomatologiczne, ale też na poznanie jednego z najpiękniejszych miast w Polsce!

JAK DOJECHAĆ

Do ​Wrocławia ​dotrzesz pociągiem (bezpośrednio z Drezna), autobusem Flixbus, autem oraz samolotem.
Gabinet La Dentista znajduje się zaledwie 10 minut od lotniska, tuż przy AOW ( A8 ).

  • bezpośredni lot w 2 godziny z największych europejskich miast
  • liczne loty tanich linii (Wizzair, Ryanair) komfort w czasie podróży, jak i po lądowaniu - nowoczesny port lotniczy
  • samochodem można dotrzeć do Wrocławia najdłuższą autostradą A4 lub autostradą A18 (część trasy ​Berlin-Wrocław)
  • Dojazd Autobusem, Linia: 101, 103, 104
  • Dojazd Tramwajem, Linia: 31, 32

PŁATNOŚCI ONLINE

Płatności możesz u nas zrealizować wygodnie za pomocą kart płatniczych.

GABINET STOMATOLOGICZNY LA DENTISTA

Skontaktuj się z nami bez lęku, dla zdrowych zębów.

Kontakt
reCAPTCHA

Call Now ButtonUmów wizytę