how long does steroids stay in your system what are topical steroids steroids for back pain stress dose steroids steroids for dogs what does steroids do does the rock take steroids natural vs steroids steroids and alcohol steroids online can you drink on steroids

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

JAK WYGLĄDAĆ PIĘKNIE

Jakie powinno być leczenie stomatologiczne? Komfortowe i co najważniejsze – skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

tomografia

Stomatologia estetyczna

Leczenie zachowawcze

Obecnie leczenie zachowawcze pozwala na osiągnięcie zachwycającego efektu wizualnego przy wysokiej trwałości wykonanej pracy. Polega ono na zachowaniu zębów w jak najbardziej naturalnym kształcie oraz kolorze, przy wykorzystaniu wypełnień (plomb), które są niezwykle estetyczne. Dla tak doskonałych rezultatów stosujemy najlepsze dostępne na rynku wypełnienia GC G-aenial.

Stomatologia estetyczna w tym przypadku korzysta z mikroskopu, co gwarantuje najwyższą precyzję pracy.

Pozwala on na dokładne powiększenie i doświetlenie obrazu, dzięki czemu każde zabrudzenie staje się doskonale widoczne. Ząb zostaje idealnie oczyszczony z próchnicy, a wypełnienia są wykonywane naprawdę szczelnie. Leczenie zachowawcze ma za zadanie leczyć ubytki próchnicze, oraz nie dopuścić do konieczności l eczenia kanałowego. Wszystko to dla dobra pacjentów.

Leczenie zębów mlecznych

W przypadku stomatologii estetycznej zęby mleczne są szczególnie podatne na próchnicę, a niestety często zaniedbuje się ich leczenie. To niewybaczalny błąd, gdyż nieleczona próchnica przenosi się na zęby stałe.

Ponadto szybka utrata zębów mlecznych prowadzi do zaburzeń w rozwoju żuchwy i szczęki, przez co konieczne stanie się założenie aparatu ortodontycznego lub przeprowadzenie operacji.

Zdrowe zęby bez bólu

Stomatologia estetyczna, to również borowanie. Jest to zmora wielu pacjentów, jednak w La Dentista problem bólu został rozwiązany. Dzięki wyjątkowemu urządzeniu The Wand leczenie jest całkowicie bezbolesne. Ten system komputerowy bardzo powoli dozuje znieczulenie miejscowe. Oznacza to skuteczność działania oraz brak dyskomfortu obecnego przy klasycznym znieczuleniu! Zarówno samo leczenie, jak i podanie znieczulenia odbywa się bez niepotrzebnego bólu i lęku. Zależy nam na spokoju i dobrym samopoczuciu pacjentów na każdym etapie leczenia. Posiadając zdrowy uśmiech, warto zadbać również o jego stronę estetyczną. W La Dentista osiągamy świetne efekty, umiejętnie wykorzystując nowoczesne technologie. Tworzymy uzupełnienia protetyczne, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły takie jak kolor i kształt. Doskonale wiemy, że najlepszy efekt musi być naturalny, bez śladów sztuczności oraz w indywidualnie dopasowany do pacjenta.

Dążymy do naturalnego piękna wykorzystując:

  • Licówki porcelanowe. Pozwalają one na osiągnięcie wspaniałych efektów estetycznych, doskonale maskując wszelkie przebarwienia.
  • Korony pełnoceramiczne . Perfekcyjnie wykonane dają niezwykle naturalny, estetyczny efekt, korygując wcześniejsze niedoskonałości.
  • Wybielanie zębów .

NASZE USŁUGI

Jakie powinno być leczenie stomatologiczne? Komfortowe i co najważniejsze – skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

stomatologia

STOMATOLOGIA

Nowoczesna ​stomatologia ​sprzyja pacjentom i lekarzom w drodze do pięknego uśmiechu. Daje ona niezwykłe, nieograniczone możliwości pozwalające na zachowanie zdrowych i mocnych zębów.

girl

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Pomagamy dbać naszym pacjentom o piękny i zdrowy uśmiech oraz wspieramy ich w dążeniu do zachowania świeżego, młodzieńczego wyglądu.

tomografia

LECZENIE BRUKSIZMU

Czujesz, że niemalże “zjadasz” swoje zęby? Bardzo możliwe, że cierpisz na bruksizm — chorobę, która często objawia się tylko wtedy... gdy śpisz.

protetyka

PROTETYKA

Protetyka stomatologiczna ​to wspaniała dziedzina, która przywraca piękny uśmiech. Pacjenci La Dentista we ​Wrocławiu ​otrzymują fachową pomoc w postaci perfekcyjnie dobranych uzupełnień.

wybielanie

WYBIELANIE

Białe i zdrowe zęby znacznie zwiększają pewność siebie i gwarantują doskonałe pierwsze wrażenie. Z pięknym, świetlistym uśmiechem wyglądamy młodo i promiennie.

mikro

LECZENIE KANAŁOWE

Mikroskopowe leczenie kanałowe to dziedzina, w której się specjalizujemy, dlatego oferujemy w pełni profesjonalną opiekę nad Pacjentem, zapewniając mu maksimum komfortu.

Nasz gabinet

W La Dentista powodzenie leczenia jest na pierwszym miejscu, dlatego wszystkie usługi wykonywane są z użyciem ​mikroskopu​. Dla precyzyjnej diagnozy i skutecznych rezultatów.

GODZINY OTWARCIA

Już teraz zarezerwuj wizytę dla siebie lub dla swoich bliskich .
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 9 - 15
Wtorek: 12 - 19
Środa: 9 - 15
Czwartek: 9 - 15
Piątek: 12 - 19
Rejestracja telefoniczna
Poniedziałek - piątek 8 - 19
Rejestracja Online 24/7

ZOBACZ WROCŁAW


Wizyta we ​Wrocławiu ​pozwoli nie tylko na profesjonalne leczenie stomatologiczne, ale też na poznanie jednego z najpiękniejszych miast w Polsce!

JAK DOJECHAĆ

Do Wrocławia dotrzesz pociągiem do stacji WROCŁAW - LEŚNICA (również z Drezna), autobusem Flixbus, samochodem oraz samolotem.
Gabinet La Dentista znajduje się zaledwie 12 minut samochodem od lotniska, tuż przy głównym skrzyżowaniu w Leśnicy.

  • bezpośredni lot w 2 godziny z największych europejskich miast.
  • liczne loty tanich linii (Wizz Air, Ryanair, Enter Air) komfort w czasie podróży, jak i po lądowaniu - nowoczesny Port Lotniczy
  • samochodem można dotrzeć do Wrocławia autostradą A4 lub autostradą A18 (część trasy Berlin-Wrocław) oraz drogą ekspresową S8.
  • Dojazd Tramwajem, Linia: 3, 10, 20
  • Dojazd Autobusem, Linia: 101, 148

GABINET STOMATOLOGICZNY LA DENTISTA

Skontaktuj się z nami bez lęku, dla zdrowych zębów.

Kontakt
reCAPTCHA

Call Now ButtonUmów wizytę