how long does steroids stay in your system what are topical steroids steroids for back pain stress dose steroids steroids for dogs what does steroids do does the rock take steroids natural vs steroids steroids and alcohol steroids online can you drink on steroids

O NAS

NASZE USŁUGI

Jakie powinno być leczenie stomatologiczne? Komfortowe i co najważniejsze – skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

stomatologia

STOMATOLOGIA

Nowoczesna ​stomatologia ​sprzyja pacjentom i lekarzom w drodze do pięknego uśmiechu. Daje ona niezwykłe, nieograniczone możliwości pozwalające na zachowanie zdrowych i mocnych zębów.

girl

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Pomagamy dbać naszym pacjentom o piękny i zdrowy uśmiech oraz wspieramy ich w dążeniu do zachowania świeżego, młodzieńczego wyglądu.

tomografia

LECZENIE BRUKSIZMU

Czujesz, że niemalże “zjadasz” swoje zęby? Bardzo możliwe, że cierpisz na bruksizm — chorobę, która często objawia się tylko wtedy... gdy śpisz.

protetyka

PROTETYKA

Protetyka stomatologiczna ​to wspaniała dziedzina, która przywraca piękny uśmiech. Pacjenci La Dentista we ​Wrocławiu ​otrzymują fachową pomoc w postaci perfekcyjnie dobranych uzupełnień.

wybielanie

WYBIELANIE

Białe i zdrowe zęby znacznie zwiększają pewność siebie i gwarantują doskonałe pierwsze wrażenie. Z pięknym, świetlistym uśmiechem wyglądamy młodo i promiennie.

mikro

LECZENIE KANAŁOWE

Mikroskopowe leczenie kanałowe to dziedzina, w której się specjalizujemy, dlatego oferujemy w pełni profesjonalną opiekę nad Pacjentem, zapewniając mu maksimum komfortu.

PERFEKCJA ZRODZONA Z PASJI

Jakie powinno być leczenie stomatologiczne? Szybkie, komfortowe i co najważniejsze – skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

La Dentista we Wrocławiu to kameralne miejsce, w którym pacjenci czują się spokojnie i mogą być pewni doskonałych rezultatów leczenia stomatologicznego. Każdy członek zespołu korzysta w swojej pracy z mikroskopu, co gwarantuje najwyższą precyzję wykonywanych zabiegów. Udowadniamy, że mikroskop stomatologiczny ma szerokie zastosowanie w leczeniu kanałowym, higienizacji, czy leczeniu zachowawczym. W drodze do perfekcji działamy zawsze łagodnie i z namysłem, w pełni uwzględniając potrzeby i najwyższy komfort pacjentów.

Wykwalifikowana kadra
Nowoczesny sprzęt
Płatności online
Nowoczesna technologia
Przyjazna atmosfera
Dogodny dojazd
zdjecie-dr2

ALICJA KOŹBIELSKA

Lekarz stomatolog

.

Zawsze dążę do doskonałości. Lata praktyki stomatologicznej nauczyły mnie, że tylko precyzja i zaangażowanie owocują najlepszymi rezultatami leczenia. Zdobyte doświadczenie pozwoliło mi również na wybór dziedziny, której poświęcam się w pełni — leczeniu kanałowemu. Uczestniczę w wielu szkoleniach i konferencjach, zarówno polskich, jak i międzynarodowych, by nieustannie zdobywać nową wiedzę i rozwijać swoje umiejętności. Korzystam wyłącznie ze sprzętu oraz materiałów najwyższej jakości od renomowanych i sprawdzonych firm. Współpracuję z wyjątkowymi specjalistkami, które podobnie, jak ja korzystają w pracy z mikroskopu i doceniają możliwości, jakie otwiera on przed stomatologią. Dbam o to, by moi pacjenci czuli się bezpiecznie i rozumieli poszczególne etapy leczenia. Objaśniam przeprowadzane zabiegi, uświadamiając moim pacjentom, jak duże znaczenie ma leczenie stomatologiczne oraz poprawnie przeprowadzone leczenie kanałowe oraz dlaczego często wymaga tak wielu nakładów pracy i czasu. Stomatologia, a przede wszystkim leczenie kanałowe pod mikroskopem to moja nieustannie rozwijana pasja.

Nasz gabinet

W La Dentista powodzenie leczenia jest na pierwszym miejscu, dlatego wszystkie usługi wykonywane są z użyciem ​mikroskopu​. Dla precyzyjnej diagnozy i skutecznych rezultatów.

GODZINY OTWARCIA

Już teraz zarezerwuj wizytę dla siebie lub dla swoich bliskich .
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 9 - 15
Wtorek: 12 - 19
Środa: 9 - 15
Czwartek: 9 - 15
Piątek: 12 - 19
Rejestracja telefoniczna
Poniedziałek - piątek 8 - 19
Rejestracja Online 24/7

ZOBACZ WROCŁAW


Wizyta we ​Wrocławiu ​pozwoli nie tylko na profesjonalne leczenie stomatologiczne, ale też na poznanie jednego z najpiękniejszych miast w Polsce!

JAK DOJECHAĆ

Do Wrocławia dotrzesz pociągiem do stacji WROCŁAW - LEŚNICA (również z Drezna), autobusem Flixbus, samochodem oraz samolotem.
Gabinet La Dentista znajduje się zaledwie 12 minut samochodem od lotniska, tuż przy głównym skrzyżowaniu w Leśnicy.

  • bezpośredni lot w 2 godziny z największych europejskich miast.
  • liczne loty tanich linii (Wizz Air, Ryanair, Enter Air) komfort w czasie podróży, jak i po lądowaniu - nowoczesny Port Lotniczy
  • samochodem można dotrzeć do Wrocławia autostradą A4 lub autostradą A18 (część trasy Berlin-Wrocław) oraz drogą ekspresową S8.
  • Dojazd Tramwajem, Linia: 3, 10, 20
  • Dojazd Autobusem, Linia: 101, 148

GABINET STOMATOLOGICZNY LA DENTISTA

Skontaktuj się z nami bez lęku, dla zdrowych zębów.

Kontakt
reCAPTCHA

Call Now ButtonUmów wizytę