O NAS

NASZE USŁUGI

Jakie powinno być leczenie stomatologiczne? Komfortowe i co najważniejsze – skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

stomatologia

STOMATOLOGIA

Nowoczesna ​stomatologia ​sprzyja pacjentom i lekarzom w drodze do pięknego uśmiechu. Daje ona niezwykłe, nieograniczone możliwości pozwalające na zachowanie zdrowych i mocnych zębów.

girl

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Pomagamy dbać naszym pacjentom o piękny i zdrowy uśmiech oraz wspieramy ich w dążeniu do zachowania świeżego, młodzieńczego wyglądu.

tomografia

LECZENIE BRUKSIZMU

Czujesz, że niemalże “zjadasz” swoje zęby? Bardzo możliwe, że cierpisz na bruksizm — chorobę, która często objawia się tylko wtedy... gdy śpisz.

protetyka

PROTETYKA

Protetyka stomatologiczna ​to wspaniała dziedzina, która przywraca piękny uśmiech. Pacjenci La Dentista we ​Wrocławiu ​otrzymują fachową pomoc w postaci perfekcyjnie dobranych uzupełnień.

wybielanie

WYBIELANIE

Białe i zdrowe zęby znacznie zwiększają pewność siebie i gwarantują doskonałe pierwsze wrażenie. Z pięknym, świetlistym uśmiechem wyglądamy młodo i promiennie.

mikro

LECZENIE KANAŁOWE

Mikroskopowe leczenie kanałowe to dziedzina, w której się specjalizujemy, dlatego oferujemy w pełni profesjonalną opiekę nad Pacjentem, zapewniając mu maksimum komfortu.

PERFEKCJA ZRODZONA Z PASJI

Jakie powinno być leczenie stomatologiczne? Szybkie, komfortowe i co najważniejsze – skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

La Dentista we Wrocławiu to kameralne miejsce, w którym pacjenci czują się bezpiecznie i są pewni doskonałych rezultatów leczenia stomatologicznego. Każdy członek zespołu korzysta w swojej pracy z mikroskopu, co gwarantuje najwyższą precyzję wykonywanych zabiegów. Udowadniamy, że mikroskop stomatologiczny ma szerokie zastosowanie w leczeniu kanałowym, higienizacji, czy leczeniu zachowawczym. W drodze do perfekcji działamy zawsze łagodnie i z namysłem, w pełni uwzględniając potrzeby i najwyższy komfort pacjentów.

Wykfalifikowana kadra
Nowoczesny sprzęt
Płatności online
Nowoczesna technologia
Przyjazna atmosfera
Dogodny dojazd
zdjecie-dr2

ALICJA KOŹBIELSKA

Lekarz stomatolog

.

Zawsze dążę do doskonałości. Lata praktyki stomatologicznej nauczyły mnie, że tylko precyzja i zaangażowanie owocują najlepszymi rezultatami leczenia. Zdobyte doświadczenie pozwoliło mi również na wybór dziedziny, której poświęcam się w pełni — leczeniu kanałowemu. Uczestniczę w wielu szkoleniach i konferencjach, zarówno polskich, jak i międzynarodowych, by nieustannie zdobywać nową wiedzę i rozwijać swoje umiejętności. Korzystam wyłącznie ze sprzętu oraz materiałów najwyższej jakości od renomowanych i sprawdzonych firm. Współpracuję z wyjątkowymi specjalistkami, które podobnie, jak ja korzystają w pracy z mikroskopu i doceniają możliwości, jakie otwiera on przed stomatologią. Dbam o to, by moi pacjenci czuli się bezpiecznie i rozumieli poszczególne etapy leczenia. Objaśniam przeprowadzane zabiegi, uświadamiając moim pacjentom, jak duże znaczenie ma leczenie stomatologiczne oraz poprawnie przeprowadzone leczenie kanałowe oraz dlaczego często wymaga tak wielu nakładów pracy i czasu. Stomatologia, a przede wszystkim leczenie kanałowe pod mikroskopem to moja nieustannie rozwijana pasja.

Call Now ButtonUmów wizytę