Gwarancja na leczenie kanałowe

Gwarancja na leczenie kanałowe

 

La Dentista jest gabinetem stomatologicznym, który od wielu lat oferuje usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Nasi Specjaliści stale wzbogacają i poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, jednocześnie dbając o to, by zawsze postępować zgodnie z zasadami sztuki lekarskiej. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie o gabinecie wśród Naszych Pacjentów. Niezmiennie od momentu otworzenia gabinetu La Dentista — zadowolenie Naszych Pacjentów jest dla nas priorytetem.

W naszym gabinecie oferujemy leczenie kanałowe. Pomimo doświadczenia naszych lekarzy i należytej precyzji w czasie jego trwania, zabieg ten jest obarczony pewnym ryzykiem niepowodzenia. Wynika to następującego faktu: zabiegi z zakresu endodoncji mają bardzo nietypową charakterystykę, przez którą ciężko jest określić szanse na powodzenie zabiegu. Z uwagi na to, że każdy proces leczenia kanałowego jest traktowany w unikalny sposób, przez co jest złożony i stosunkowo skomplikowany — nie jesteśmy w stanie zagwarantować jego stuprocentowej skuteczności. Dokładamy jednak maksymalnych starań, aby cały proces został zakończony w sposób pozytywny dla pacjenta.

Potrzebujesz leczenia kanałowego? Odwiedź nas!

Zamow Wizyte

Musimy jednak podkreślić, że skuteczność jest bardzo wysoka szczególnie przy leczeniu kanałowym z wykorzystaniem mikroskopu. Narzędzie to umożliwia osiągnięcie niespotykanej dotąd precyzji i dokładności w zakresie leczenia z zakresu endodoncji, niemożliwej do osiągnięcia przy pomocy tradycyjnej endodoncji. W przypadku mikroskopowego leczenia kanałowego zębów, które nie zostały zakażone, skuteczność sięga 95% leczonych przypadków. Aby maksymalnie zwiększyć szanse na powodzenie leczenie endodontycznego, zalecane jest wykonanie właśnie nowoczesnego leczenia kanałowego pod mikroskopem. Dzięki temu lekarz jest w stanie w prosty sposób zlokalizować i oczyścić wszystkie kanały korzeniowe z zakażonej przez infekcję miazgi. Wraz z mikroskopem możliwe jest zlokalizowanie nawet najbardziej niestandardowo położonych czy zakrzywionych kanałów korzeniowych.

Dodatkową szansą na zakończenie leczenia z pozytywnym skutkiem jest wykonanie tzw. re-endo, czyli powtórnego leczenia kanałowego. W przypadku, gdy zabieg nie przyniesie pożądanych efektów, z pomocą re-endo istnieje możliwość powtórzenia go celem ponownego opracowania kanału i zabezpieczenia zęba przy pomocy płynnej gutaperki, izolującej go od zewnętrznych czynników.

Nieleczone zęby i dziąsła negatywnie wpływają na ogólny stan zdrowia. Mimo że mogłoby się to wydawać niemożliwe, bakterie i zakażenia pochodzące z jamy ustnej łatwo atakują cały organizm i choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy — bywa tak, że jeden chory ząb sieje poważne spustoszenie w wielu organach. W skrajnych przypadkach bakterie, odpowiadające za zakażenie miazgi zęba, mogą prowadzić m.in. do rozwoju sepsy. Z tego powodu, rekomendujemy bieżącą profilaktykę zębów, a także wykonywanie niezbędnych zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie zdrowia jamy ustnej, wolnej od zmian próchniczych i infekcji miazgi.

Rate this post
Call Now ButtonUmów wizytę