how long does steroids stay in your system what are topical steroids steroids for back pain stress dose steroids steroids for dogs what does steroids do does the rock take steroids natural vs steroids steroids and alcohol steroids online can you drink on steroids

Gwarancja na leczenie kanałowe

Gwarancja na leczenie kanałowe

 

La Dentista jest gabinetem stomatologicznym, który od wielu lat oferuje usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Nasi Specjaliści stale wzbogacają i poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, jednocześnie dbając o to, by zawsze postępować zgodnie z zasadami sztuki lekarskiej. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie o gabinecie wśród Naszych Pacjentów. Niezmiennie od momentu otworzenia gabinetu La Dentista — zadowolenie Naszych Pacjentów jest dla nas priorytetem.

W naszym gabinecie oferujemy leczenie kanałowe. Pomimo doświadczenia naszych lekarzy i należytej precyzji w czasie jego trwania, zabieg ten jest obarczony pewnym ryzykiem niepowodzenia. Wynika to następującego faktu: zabiegi z zakresu endodoncji mają bardzo nietypową charakterystykę, przez którą ciężko jest określić szanse na powodzenie zabiegu. Z uwagi na to, że każdy proces leczenia kanałowego jest traktowany w unikalny sposób, przez co jest złożony i stosunkowo skomplikowany — nie jesteśmy w stanie zagwarantować jego stuprocentowej skuteczności. Dokładamy jednak maksymalnych starań, aby cały proces został zakończony w sposób pozytywny dla pacjenta.

Potrzebujesz leczenia kanałowego? Odwiedź nas!

Zamow Wizyte

Musimy jednak podkreślić, że skuteczność jest bardzo wysoka szczególnie przy leczeniu kanałowym z wykorzystaniem mikroskopu. Narzędzie to umożliwia osiągnięcie niespotykanej dotąd precyzji i dokładności w zakresie leczenia z zakresu endodoncji, niemożliwej do osiągnięcia przy pomocy tradycyjnej endodoncji. W przypadku mikroskopowego leczenia kanałowego zębów, które nie zostały zakażone, skuteczność sięga 95% leczonych przypadków. Aby maksymalnie zwiększyć szanse na powodzenie leczenie endodontycznego, zalecane jest wykonanie właśnie nowoczesnego leczenia kanałowego pod mikroskopem. Dzięki temu lekarz jest w stanie w prosty sposób zlokalizować i oczyścić wszystkie kanały korzeniowe z zakażonej przez infekcję miazgi. Wraz z mikroskopem możliwe jest zlokalizowanie nawet najbardziej niestandardowo położonych czy zakrzywionych kanałów korzeniowych.

Dodatkową szansą na zakończenie leczenia z pozytywnym skutkiem jest wykonanie tzw. re-endo, czyli powtórnego leczenia kanałowego. W przypadku, gdy zabieg nie przyniesie pożądanych efektów, z pomocą re-endo istnieje możliwość powtórzenia go celem ponownego opracowania kanału i zabezpieczenia zęba przy pomocy płynnej gutaperki, izolującej go od zewnętrznych czynników.

Nieleczone zęby i dziąsła negatywnie wpływają na ogólny stan zdrowia. Mimo że mogłoby się to wydawać niemożliwe, bakterie i zakażenia pochodzące z jamy ustnej łatwo atakują cały organizm i choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy — bywa tak, że jeden chory ząb sieje poważne spustoszenie w wielu organach. W skrajnych przypadkach bakterie, odpowiadające za zakażenie miazgi zęba, mogą prowadzić m.in. do rozwoju sepsy. Z tego powodu, rekomendujemy bieżącą profilaktykę zębów, a także wykonywanie niezbędnych zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej. Dzięki temu możliwe jest zapewnienie zdrowia jamy ustnej, wolnej od zmian próchniczych i infekcji miazgi.

Rate this post
Call Now ButtonUmów wizytę