ZOBACZ WROCŁAW

WROCŁAW. PO DRODZE DO ZDROWYCH ZĘBÓW

Zawsze warto ratować chory ząb, nawet gdy wymaga skomplikowanego leczenia kanałowego pod mikroskopem. W takim wypadku warto wybrać specjalistyczny gabinet polecany zarówno przez pacjentów, jak i lekarzy stomatologów, jakim jest właśnie La Dentista we Wrocławiu. Do ​Wrocławia ​dotrzesz pociągiem (bezpośrednio z Drezna), autobusem Flixbus, autem oraz samolotem.
Gabinet La Dentista znajduje się zaledwie 10 minut od lotniska, tuż przy AOW ( A8 ).

  • bezpośredni lot w 2 godziny z największych europejskich miast
  • liczne loty tanich linii (Wizzair, Ryanair)
  • komfort w czasie podróży, jak i po lądowaniu - nowoczesny port lotniczy
  • samochodem można dotrzeć do Wrocławia najdłuższą autostradą A2 lub autostradą A18 (część trasy Berlin-Wrocław)

Wizyta we Wrocławiu pozwoli nie tylko na profesjonalne leczenie stomatologiczne, ale też na poznanie jednego z najpiękniejszych miast w Polsce!

rynek
ostrow-tumski
hydropolis
krasnale
wroclaw-nad-odra

NASZE USŁUGI

Jakie powinno być leczenie stomatologiczne? Komfortowe i co najważniejsze – skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

stomatologia

STOMATOLOGIA

Nowoczesna ​stomatologia ​sprzyja pacjentom i lekarzom w drodze do pięknego uśmiechu. Daje ona niezwykłe, nieograniczone możliwości pozwalające na zachowanie zdrowych i mocnych zębów.

girl

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Pomagamy dbać naszym pacjentom o piękny i zdrowy uśmiech oraz wspieramy ich w dążeniu do zachowania świeżego, młodzieńczego wyglądu.

mikro

LECZENIE KANAŁOWE

Leczenie kanałowe pod mikroskopem pozwala na dokładne i pewne oczyszczenie oraz wyleczenie chorego zęba, nawet takiego, który był skazany na usunięcie.

protetyka

PROTETYKA

Protetyka stomatologiczna ​to wspaniała dziedzina, która przywraca piękny uśmiech. Pacjenci La Dentista we ​Wrocławiu ​otrzymują fachową pomoc w postaci perfekcyjnie dobranych uzupełnień.

wybielanie

WYBIELANIE

Białe i zdrowe zęby znacznie zwiększają pewność siebie i gwarantują doskonałe pierwsze wrażenie. Z pięknym, świetlistym uśmiechem wyglądamy młodo i promiennie.

tomografia

MEDYCYNA ESTETYCZNA

W La Dentista we Wrocławiu dążymy do kompleksowości. Wiemy, że obecnie stomatologia i medycyna estetyczna idą w parze.

Umów wizytę