PROTETYKA STOMATOLOGICZNA

JAK WYGLĄDAĆ PIĘKNIE

Jakie powinno być leczenie stomatologiczne? Szybkie, komfortowe i co najważniejsze – skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

protetyka

Protetyka stomatologiczna

Protetyka stomatologiczna to wspaniała dziedzina, która przywraca piękny uśmiech. Pacjenci La Dentista we Wrocławiu otrzymują fachową pomoc w postaci perfekcyjnie dobranych uzupełnień. Każdy przypadek jest przez protetyka szczegółowo analizowany i omawiany indywidualnie. Wszystko po to, by osiągnąć maksymalnie naturalny i trwały efekt.

Idealnie dobrane uzupełnienie protetyczne wyróżnia nie tylko wysoka estetyka i naturalny wygląd, ale też najwyższy komfort użytkowania.

Korony

Korona to część zęba, która jest dla nas widoczna. To właśnie ona decyduje o atrakcyjności naszego uśmiechu. W przypadku rozległego uszkodzenia korony zęba i braku możliwości założenia plomby, konieczne jest jej odtworzenie. Korona protetyczna jest na stałe umieszczona w jamie ustnej i oprócz funkcji czysto praktycznej, może też poprawiać jakość uśmiechu ze względu na walory estetyczne.

Stosowane rodzaje koron:

 1. Korony porcelanowe

  na podbudowie metalowej (ze stali lub złota). Ich wnętrza wykonane jest z ciemnego metalu, z kolei na zewnątrz zbudowane są z wysoce estetycznej porcelany.

 2. Korony pełnoceramiczne

  są w całości wykonane z porcelany lub cyrkonu oraz porcelany. W wyróżnia je najwyższa estetyka i trwały, naturalny efekt. Korony pełnoceramiczne łatwo utrzymać w czystości i doskonałym stanie przez całe życie.

Mosty

Most odtwarza brak zęba (nawet 3 jeśli znajdują się obok siebie) w bardzo estetyczny sposób. Niestety, by założyć most konieczne jest oszlifowanie zębów znajdujących się obok luki. Mosty składają się z koron protetycznych, które osadzone są na zębach filarowych (właśnie te należy oszlifować). Połączone są one z przęsłem lub przęsłami, czyli sztucznymi zębami, zastępującymi naturalne.

Implanty

Implanty wykorzystują najnowsze technologie i są zdecydowanie najskuteczniejszym sposobem uzupełnienia braków w uzębieniu. Prawidłowo wprowadzony implant doskonale imituje naturalny ząb pod każdym względem oraz doskonale służy przez długie lata. Jest niewidoczny — to element w kształcie  śrubki, który stanowi korzeń dla później zakładanej korony. Implanty dzięki materiałom, z jakich są wykonywane (tytan lub tlenek cyrkonu) są całkowicie obojętne, a przez to bezpieczne dla ludzkiego organizmu. Ich korony z kolei osiągają najwyższą estetykę, czyniąc uśmiech pacjenta jeszcze piękniejszym.

Uzupełnienie braków w uzębieniu znacząco podnosi jakość życia pacjenta, dzięki zwiększeniu wydolności żucia, zahamowaniu uszkodzeń pozostałych zębów oraz poprawie walorów estetycznych zarówno uśmiechu, jak i całej twarzy. Brakujące zęby (szczególnie tylne), przyczyniają się do przyspieszonego starzenia się skóry oraz zmiany kształtu twarzy. Z kolei odpowiednio dobrane uzupełnienia poprawiają owal twarzy i dają efekt odmłodzenia.

Idealnie odtworzone naturalne zęby to gwarancja zdrowia oraz dobrego samopoczucia, a także zwiększonej pewności siebie!

Gwarancja

W La Dentista udzielamy dwuletniej gwarancji na wykonane prace protetyczne.

NASZE USŁUGI

Jakie powinno być leczenie stomatologiczne? Komfortowe i co najważniejsze – skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

stomatologia

STOMATOLOGIA

Nowoczesna ​stomatologia ​sprzyja pacjentom i lekarzom w drodze do pięknego uśmiechu. Daje ona niezwykłe, nieograniczone możliwości pozwalające na zachowanie zdrowych i mocnych zębów.

girl

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Pomagamy dbać naszym pacjentom o piękny i zdrowy uśmiech oraz wspieramy ich w dążeniu do zachowania świeżego, młodzieńczego wyglądu.

tomografia

LECZENIE BRUKSIZMU

Czujesz, że niemalże “zjadasz” swoje zęby? Bardzo możliwe, że cierpisz na bruksizm — chorobę, która często objawia się tylko wtedy... gdy śpisz.

protetyka

PROTETYKA

Protetyka stomatologiczna ​to wspaniała dziedzina, która przywraca piękny uśmiech. Pacjenci La Dentista we ​Wrocławiu ​otrzymują fachową pomoc w postaci perfekcyjnie dobranych uzupełnień.

wybielanie

WYBIELANIE

Białe i zdrowe zęby znacznie zwiększają pewność siebie i gwarantują doskonałe pierwsze wrażenie. Z pięknym, świetlistym uśmiechem wyglądamy młodo i promiennie.

mikro

LECZENIE KANAŁOWE

Mikroskopowe leczenie kanałowe to dziedzina, w której się specjalizujemy, dlatego oferujemy w pełni profesjonalną opiekę nad Pacjentem, zapewniając mu maksimum komfortu.

Nasz gabinet

W La Dentista powodzenie leczenia jest na pierwszym miejscu, dlatego wszystkie usługi wykonywane są z użyciem ​mikroskopu​. Dla precyzyjnej diagnozy i skutecznych rezultatów.

GODZINY OTWARCIA

Już teraz zarezerwuj wizytę dla siebie lub dla swoich bliskich .
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 9 - 15
Wtorek: 12 - 19
Środa: 9 - 15
Czwartek: 9 - 15
Piątek: 12 - 19
Rejestracja telefoniczna
Poniedziałek - piątek 8 - 19
Rejestracja Online 24/7

ZOBACZ WROCŁAW


Wizyta we ​Wrocławiu ​pozwoli nie tylko na profesjonalne leczenie stomatologiczne, ale też na poznanie jednego z najpiękniejszych miast w Polsce!

JAK DOJECHAĆ

Do Wrocławia dotrzesz pociągiem do stacji WROCŁAW - LEŚNICA (również z Drezna), autobusem Flixbus, samochodem oraz samolotem.
Gabinet La Dentista znajduje się zaledwie 12 minut samochodem od lotniska, tuż przy głównym skrzyżowaniu w Leśnicy.

 • bezpośredni lot w 2 godziny z największych europejskich miast.
 • liczne loty tanich linii (Wizz Air, Ryanair, Enter Air) komfort w czasie podróży, jak i po lądowaniu - nowoczesny Port Lotniczy
 • samochodem można dotrzeć do Wrocławia autostradą A4 lub autostradą A18 (część trasy Berlin-Wrocław) oraz drogą ekspresową S8.
 • Dojazd Tramwajem, Linia: 3, 10, 20
 • Dojazd Autobusem, Linia: 101, 148

GABINET STOMATOLOGICZNY LA DENTISTA

Skontaktuj się z nami bez lęku, dla zdrowych zębów.

Kontakt
reCAPTCHA

Call Now ButtonUmów wizytę