how long does steroids stay in your system what are topical steroids steroids for back pain stress dose steroids steroids for dogs what does steroids do does the rock take steroids natural vs steroids steroids and alcohol steroids online can you drink on steroids

PROTETYKA STOMATOLOGICZNA

JAK WYGLĄDAĆ PIĘKNIE

Jakie powinno być leczenie stomatologiczne? Szybkie, komfortowe i co najważniejsze – skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

protetyka

Protetyka stomatologiczna

Protetyka stomatologiczna to wspaniała dziedzina, która przywraca piękny uśmiech. Pacjenci La Dentista we Wrocławiu otrzymują fachową pomoc w postaci perfekcyjnie dobranych uzupełnień. Każdy przypadek jest przez protetyka szczegółowo analizowany i omawiany indywidualnie. Wszystko po to, by osiągnąć maksymalnie naturalny i trwały efekt.

Idealnie dobrane uzupełnienie protetyczne wyróżnia nie tylko wysoka estetyka i naturalny wygląd, ale też najwyższy komfort użytkowania.

Korony

Korona to część zęba, która jest dla nas widoczna. To właśnie ona decyduje o atrakcyjności naszego uśmiechu. W przypadku rozległego uszkodzenia korony zęba i braku możliwości założenia plomby, konieczne jest jej odtworzenie. Korona protetyczna jest na stałe umieszczona w jamie ustnej i oprócz funkcji czysto praktycznej, może też poprawiać jakość uśmiechu ze względu na walory estetyczne.

Stosowane rodzaje koron:

 1. Korony porcelanowe

  na podbudowie metalowej (ze stali lub złota). Ich wnętrza wykonane jest z ciemnego metalu, z kolei na zewnątrz zbudowane są z wysoce estetycznej porcelany.

 2. Korony pełnoceramiczne

  są w całości wykonane z porcelany lub cyrkonu oraz porcelany. W wyróżnia je najwyższa estetyka i trwały, naturalny efekt. Korony pełnoceramiczne łatwo utrzymać w czystości i doskonałym stanie przez całe życie.

Mosty

Most odtwarza brak zęba (nawet 3 jeśli znajdują się obok siebie) w bardzo estetyczny sposób. Niestety, by założyć most konieczne jest oszlifowanie zębów znajdujących się obok luki. Mosty składają się z koron protetycznych, które osadzone są na zębach filarowych (właśnie te należy oszlifować). Połączone są one z przęsłem lub przęsłami, czyli sztucznymi zębami, zastępującymi naturalne.

Implanty

Implanty wykorzystują najnowsze technologie i są zdecydowanie najskuteczniejszym sposobem uzupełnienia braków w uzębieniu. Prawidłowo wprowadzony implant doskonale imituje naturalny ząb pod każdym względem oraz doskonale służy przez długie lata. Jest niewidoczny — to element w kształcie  śrubki, który stanowi korzeń dla później zakładanej korony. Implanty dzięki materiałom, z jakich są wykonywane (tytan lub tlenek cyrkonu) są całkowicie obojętne, a przez to bezpieczne dla ludzkiego organizmu. Ich korony z kolei osiągają najwyższą estetykę, czyniąc uśmiech pacjenta jeszcze piękniejszym.

Uzupełnienie braków w uzębieniu znacząco podnosi jakość życia pacjenta, dzięki zwiększeniu wydolności żucia, zahamowaniu uszkodzeń pozostałych zębów oraz poprawie walorów estetycznych zarówno uśmiechu, jak i całej twarzy. Brakujące zęby (szczególnie tylne), przyczyniają się do przyspieszonego starzenia się skóry oraz zmiany kształtu twarzy. Z kolei odpowiednio dobrane uzupełnienia poprawiają owal twarzy i dają efekt odmłodzenia.

Idealnie odtworzone naturalne zęby to gwarancja zdrowia oraz dobrego samopoczucia, a także zwiększonej pewności siebie!

Gwarancja

W La Dentista udzielamy dwuletniej gwarancji na wykonane prace protetyczne.

NASZE USŁUGI

Jakie powinno być leczenie stomatologiczne? Komfortowe i co najważniejsze – skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.

stomatologia

STOMATOLOGIA

Nowoczesna ​stomatologia ​sprzyja pacjentom i lekarzom w drodze do pięknego uśmiechu. Daje ona niezwykłe, nieograniczone możliwości pozwalające na zachowanie zdrowych i mocnych zębów.

girl

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA

Pomagamy dbać naszym pacjentom o piękny i zdrowy uśmiech oraz wspieramy ich w dążeniu do zachowania świeżego, młodzieńczego wyglądu.

tomografia

LECZENIE BRUKSIZMU

Czujesz, że niemalże “zjadasz” swoje zęby? Bardzo możliwe, że cierpisz na bruksizm — chorobę, która często objawia się tylko wtedy... gdy śpisz.

protetyka

PROTETYKA

Protetyka stomatologiczna ​to wspaniała dziedzina, która przywraca piękny uśmiech. Pacjenci La Dentista we ​Wrocławiu ​otrzymują fachową pomoc w postaci perfekcyjnie dobranych uzupełnień.

wybielanie

WYBIELANIE

Białe i zdrowe zęby znacznie zwiększają pewność siebie i gwarantują doskonałe pierwsze wrażenie. Z pięknym, świetlistym uśmiechem wyglądamy młodo i promiennie.

mikro

LECZENIE KANAŁOWE

Mikroskopowe leczenie kanałowe to dziedzina, w której się specjalizujemy, dlatego oferujemy w pełni profesjonalną opiekę nad Pacjentem, zapewniając mu maksimum komfortu.

Nasz gabinet

W La Dentista powodzenie leczenia jest na pierwszym miejscu, dlatego wszystkie usługi wykonywane są z użyciem ​mikroskopu​. Dla precyzyjnej diagnozy i skutecznych rezultatów.

GODZINY OTWARCIA

Już teraz zarezerwuj wizytę dla siebie lub dla swoich bliskich .
Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 9 - 15
Wtorek: 12 - 19
Środa: 9 - 15
Czwartek: 9 - 15
Piątek: 12 - 19
Rejestracja telefoniczna
Poniedziałek - piątek 8 - 19
Rejestracja Online 24/7

ZOBACZ WROCŁAW


Wizyta we ​Wrocławiu ​pozwoli nie tylko na profesjonalne leczenie stomatologiczne, ale też na poznanie jednego z najpiękniejszych miast w Polsce!

JAK DOJECHAĆ

Do Wrocławia dotrzesz pociągiem do stacji WROCŁAW - LEŚNICA (również z Drezna), autobusem Flixbus, samochodem oraz samolotem.
Gabinet La Dentista znajduje się zaledwie 12 minut samochodem od lotniska, tuż przy głównym skrzyżowaniu w Leśnicy.

 • bezpośredni lot w 2 godziny z największych europejskich miast.
 • liczne loty tanich linii (Wizz Air, Ryanair, Enter Air) komfort w czasie podróży, jak i po lądowaniu - nowoczesny Port Lotniczy
 • samochodem można dotrzeć do Wrocławia autostradą A4 lub autostradą A18 (część trasy Berlin-Wrocław) oraz drogą ekspresową S8.
 • Dojazd Tramwajem, Linia: 3, 10, 20
 • Dojazd Autobusem, Linia: 101, 148

GABINET STOMATOLOGICZNY LA DENTISTA

Skontaktuj się z nami bez lęku, dla zdrowych zębów.

Kontakt
reCAPTCHA

Call Now ButtonUmów wizytę